שותפים

אנו גאים ביחסים האסטרטגיים שבנינו במשך השנים. יש לנו שותפות עם הטובים ביותר בכיתה חברות וארגונים כדי לספק את האיכות הטובה ביותר.

אוניברסיטת אריאל

אוניברסיטת אריאל – האוניברסיטה החדשה ביותר בישראל – חברה למרכז ליזמות באריאל על מנת למלא תפקיד אקטיבי בפיתוח תכנים ותכניות לימוד, ובא בעת תורמת ערך מוסף ויוקרה לתכנית. האקדמיה ליזמות של אריאל הינה פירמה אקדמית חדשנית וחיונית לשם גישור בין מצוינות אקדמית להצלחה עסקית.

העיר אריאל

“אריאל היא עיר, אך היא גם קהילה, החותרת למצוינות אקדמית, ערכי מוסר ומנהיגות לאומית. אנו גאים בהצלחות הלאומיות שלנו, אך גם במאמצים הבלתי נדלים שלנו לשפר את חיי היום-יום של תושבי העיר.”

אליהו שבירו, ראש עיריית אריאל

קרן אריאל לפיתוח

קרן אריאל לפיתוח נוסדה בשנת 1987. הקרן מספקת משאבים, מבנים ושירותים חיוניים, שהופכים את העיר אריאל למקום מגורים נהדר. מטרת קרן אריאל לפיתוח היא להעצים את איכות החיים של תושבי אריאל באמצעות פיתוח ושימור מגוון רחב של פרויקטים הומניטאריים, חברתיים, רפואיים ותרבותיים. כמו כן, קרן אריאל לפיתוח יוצרת שיתופי פעולה מקומיים ובינלאומיים לטובת השקעות רחבות היקף בעתידה של אריאל – ומפיצה מידע לתושבים, תיירים, לציבור הכללי ולתקשורת הזרה אודות העיר אריאל והאזור כולו.

המכון לפיתוח יזמות של יורק

המכון לפיתוח יזמות של יורק הוא ארגון פילנתרופי, שמטרתו להעניק ליזמים חדשניים, מכל מגזר או תחום, חינוך וליווי עסקי ממדרגה ראשונה וללא עלות. בדרך זו המכון פועל לבניית וקידום עסקים מצליחים ולייעול ארגונים ללא מטרות רווח.

אוניברסיטת לונג איילנד

בית הספר לעסקים, מדיניות ציבורית ומדעי המידע של אוניברסיטת לונג איילנד בברוקלין, מציעה מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני במקצועות שונים, ביניהם ראיית חשבון, כלכלה, מדעי המחשב, שיווק, ניהול וניהול משאבי אנוש. כמו כן, האוניברסיטה מציעה תוכנית ללימודי תואר שני במדיניות ציבורית. מסלול לימודי מדיניות ציבורית ומדעי המידע של בית הספר לעסקים של אוניברסיטת לונג איילנד בברוקלין מציע שיעורים בכיתות קטנות, שיעורי העשרה אישיים, תכניות הכשרה, והתמחויות עסקיות, במטרה להכין סטודנטים למגוון הקריירות העסקיות האפשריות.

מרכז יזמות על שם משפחת פילד בישראל

בקצרה: בואו נצמח יחד מרעיון לעסק!

 כתובת לוייז: הנחשונים 31, אריאל

072-222-1514

office@fceariel.com

צרו קשר